Plán byl sejít se v hojném počtu v Kosmáčově v pátek odpoledne, doladit naše hrábě na stožáru a natáhnout dipol. Od půlnoci najet na contestový režim a drtit QSO. Sešli jsme se v pátek, to se povedlo, ale v podvečer a jenom s Pavlem. Než jsme probrali, co vše je u domácích a u nás nového, byla tma. Jednohlasně jsme odsouhlasili spánek a nástup až ráno. V sobotu dopoledne jsme se crcali s laděním tribandu, před polednem natáhli dipol a ztopořili novou posilu - vertikální půlku na 10m. Jako druhá anténa pro TRX Multi byl vztyčeno GPčko.

IMG_20221113_084046

Přijíždí Bohdan a začíná sezení u stanic. Deník se hezky plní QSO a daří se nám odesílat i přijímat telegramy QTC. Vysílání je zpestřeno návštěvami Karla, Káji a i Petra, který přijel na víkend z lázní. U stanice se střídáme i přes noc a v neděli máme vcelku uspokojivý počet QSO.

IMG_20221113_123809

Před polednem se ozval Michal, že přijede a pomůže zabalit. Využívám toho a balíme GPčko a TRx Multi, abych se dostal ke svému koaxu a po poledni se s Kosmáčovem loučím. Další mám jen zprostředkovaně - Bohdanovi se zalíbilo posílání QTC a tak drtí další a další body a Pavlovi to nedalo a táhne QSO na velice slušné číslo. Klukům se podařilo zabalit a v pořádku odjet domů. Do vyhodnocení Pavel nakonec odesílá deník s hezkými QSO.

ol7k_wae_rtty_2022_map ol7k_wae_rtty_2022_countries

Super víkend, díky. Za OK1XLE, OK1UGE, OK8SMS, OK1SIM a Petra a Karla sepsal Míra OK1HBP.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek