Sraz v pátek nám s Bohdanem nevyšel. Povedlo se nám to až v sobotu dopoledne. Chvilku zápolení s přípravou setupu a hurá do éteru. Byli jsme s Bohdanem sami, všechny návštěvy se omluvily, a ten navíc musel být v neděli na oběd doma.

IMG_20260328_105405215%20%281%29

Takže jsme to celé pojali jako zábavu a hru, plus vyzkoušení dalších možností našeho setupu. V neděli dopoledne jsme vše zabalili a uklidili. A sundali Fan dipol. Dohodli jsme se, že ho rozdělíme na 2 antény. Takže 3.5 mega samostatně a umístit co nejvýš, na prostředním dílu stožáru necháme jen 7 a 14 mega. Pásmo 20 m máme v několika verzích, je z čeho vybírat. Zabalit, zazimovat boudu, rozloučit se a jedeme domů.

Pavel OK1UGE

Předchozí příspěvek